СВІТ Майстерню, яка шила одяг для РПЦ, підозрюють в умисному банкрутстві

У російському Єкатеринбурзі оголосили банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю “Царська сім’я”.

Про це повідомляє Духовний фронт України з посиланням на інформаційне агентство “Новый день”.

Компанія відома тим, що займалась пошиттям та декоруванням виробів для Російської Православної Церкви і особисто для Патріарха Кирила (Гундяєва).

У червні поточного року майстерня збанкрутіла, поряд з тим, арбітражний керуючий Едуард Санович Чу опублікував повідомлення про наявність ознак умисного банкрутства.

На підтвердження своїх висновків, арбітражний керуючий повідомив, підприємство перерахувало своїй засновниці Наталії Сурковій 2,3 мільйони російських рублів в той час, коли показники платоспроможності були у найгіршому стані. До слова, в бухгалтерському обліку операція зазначена як повернення позики, хоча жодного запису про саму позику немає.

Пан Чу проаналізував угоди компанії в період погіршення значень платоспроможності і виявив такі, що не відповідали ринковим умовам та звичаям ділового обігу, відтак стали причиною ще більшого зростання неплатоспроможності.

Едуард Чу вважає, що виявлені факти можуть стати підставою для оскарження проведеної операції, і називає такі фінансові перерахунки щонайменше підозрілими.

Поки уповноважені посадові особи РФ встановлюють чи був факт умисного банкрутства і привласнення величезних сум коштів, нагадаємо, що ТОВ “Царська сім’я” виготовляла вишивку, займалась пошиттям облачення для Патріарха Кирила, виробляла і презентувала подарунки канцлеру Німеччини Ангелі Меркель і прем’єрміністру РФ Дмитрію Медведєву.

Comments are closed.