НОВИНИ Силуети на склі: у Чернігові покажуть туристам втрачені святині

У Чернігові реалізується проєкт “Силуети на склі, або Чернігів, який не зберігся”. Він має на меті показати місцеві пам’ятки, яких вже немає, передає Укрінформ.

“Користуючись досвідом закордонних колег, у Чернігові вирішили спробувати реалізувати невеликий проєкт “Силуети на склі, або Чернігів, який не зберігся”. Ініціювало і поступово реалізує його Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, а саме – відділ туризму і Чернігівський туристично-інформаційний центр (ТІЦ)”, – йдеться в повідомлені.

Зазначається, що втіленню проєкту передував цілий рік роботи, пов’язаної з вибором об’єктів-претендентів, ракурсів тощо. На сьогодні напрацьовано вже дев’ять макетів авторства чернігівського історика Олександра Бондаря.

Втілити задум управління сподівається за рахунок грантових коштів, на залучення яких зараз активно подає заявки. Адже в місцевому бюджеті 2020 року фінансування такого проєкту не передбачене.

Щойно будуть гроші, першою з’явиться скляна табличка із силуетом Покровської церкви ХІХ ст. Вона була прибудована як тепла церква до Катерининського храму за проєктом 1836 р. замість старої дерев’яної будівлі, що існувала з ХVII ст.

Comments are closed.