НОВИНИ У Трускавці збудували копію Гробу Господнього

У центрі Трускавця  встановили копію Гробу Господнього. Культове місце облаштували в каплиці на території храму святого Миколая Української Греко-Католицької Церкви.

Про це Tvoemisto.tv повідомив прессекретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії Олег Чупа.

Чин освячення Гробу Господнього за участі єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владики Ярослава відбувся цієї неділі.

За словами прессекретаря, копія Гробу Господнього на курорті – чи не одна з найбільших в Україні, яка може стати популярним місцем для паломників. На облаштування святині знадобилося кілька років.

“Зведенням та будівництвом цілого комплексу займався парох Храму Святого Миколая у Трускавці – отець Петро Івасівка. Ідею виношував давно, і ось цього року будівництво нарешті вдалося завершити. Чи є вона найбільшою гробницею в Україні – достеменно сказати важко. Але ті, що приїжджали у Трускавець,  казали, що копія Гробу Господнього справді значно більша за інші”, – каже Олег Чупа.

За словами прессекретаря, основний задум – щоб кожен відвідувач зумів пережити досвід відвідин того місця, де було поховано тіло розп’ятого Христа і де сталося його Воскресіння.

Джерело: РІСУ.

Comments are closed.