УГОДА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Управління   цим сайтом https://religionpravda.com.ua/ (далі – «Сайт») здійснюється ТОВ «СКАЙ ФІЛМ ПРОДАКШН», код ЄДРПОУ 43750707, юридичною особою, яка зареєстрована і діє відповідно до вимог законодавства України (далі – «Компанія»).

Ця Угода є договором приєднання, факт відвідування відвідувачем Сайту свідчить про приєднання відвідувача до даної Угоди повністю та підтверджує його згоду з наведеними нижче умовами.

Під час відвідування відвідувачем Сайту Компанія може здійснювати збір та обробку даних про відвідування сайту:

3.1. файли cookie;
3.2. ір-адреси;
3.3. параметри та налаштування інтернет-браузерів;
3.4. інформацію про з’єднання, трафік, а також дату, час, тривалість інтернет-з’єднання;

Компанія збирає тільки ті персональні дані (наприклад, Ваше ім’я і прізвище, логін і пароль доступу, адреса електронної пошти, номер контактного телефону, дата народження, стать і т.д.), які свідомо і добровільно надані Вами як суб’єктом персональних даних в цілях використання сервісів Сайту, що відповідно до вимог законодавства є згодою суб’єкта персональних даних на обробку своїх персональних даних відповідно до сформульованої в цій Політиці мети їх обробки.

При відвідуванні Сайту фіксуються всі входи до системи. Інші відомості по трафіку користувача не обробляються і не зберігаються.

Звертаємо Вашу увагу: Компанія обмежується збором мінімального обсягу інформації, необхідного виключно для виконання запиту суб’єкта персональних даних. У будь-якому випадку, коли запитується необов’язкова до надання інформація, користувача буде повідомлено в момент збору такої інформації.

Компанія не збирає будь-яку інформацію, до обробки якої, законодавством встановлені певні вимоги, як-то інформацію про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, засудження до кримінального покарання в скоєнні злочину або засудження до кримінального покарання, а також даних, що стосуються здоров’я, статевого життя, біометричних або генетичних даних (відповідно до статті 7 Закону України «Про захист персональних даних»).

Компанія збирає дані про статистику відвідування Сайту. Відомості можуть містити інформацію про з’єднання, трафік, браузер користувача, а також про дату, час, тривалість роботи в мережі Інтернет та знаходження на Сайті.

Для вашої зручності, сервіси та сайти “Релігійної правди” можуть містити посилання на інші веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів. Якщо ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту у Facebook, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій. Теж саме стосується політики Twitter.

Якщо у вас є питання або сумніви з приводу цієї політики, ви повинні зв’язатися з нами за адресою електронної пошти [email protected] Ця політика поширюється тільки на
інформацію, зібрану на сайтах “Релігійної правди” і веб-додатки, що працюють у рамках сайту.

Відвідувачі мають право звертатися зі скаргами щодо обробки персональних даних до Державної служби України з питань захисту персональних даних (контактні відомості див. www.zpd.gov.ua) а також застосовувати заходи правового захисту.

Comments are closed.