Традиційні Папські аудієнції, які відбуваються щосереди, знову переносять в онлайн-формат. Про це повідомляє КМС.

Ватиканський пресцентр повідомив, що починаючи із середи, 4 листопада, загальні аудієнції  Папи знову, як і протягом весни та літа, транслюватимуться з його робочого кабінету в Апостольському палаці.

«Це, серед іншого, є наслідком повідомлення про випадок позитивного тесту на COVID-19 в одного з учасників аудієнції 21 жовтня та з метою запобігти будь-якій можливій у майбутньому загрозі для здоров’я учасників», – зазначається у повідомленні.

Після шести місяців перерви проведення загальних аудієнцій за участю вірних було відновлене 2 вересня. Зустрічі відбувалися на внутрішньому подвір’ї Святого Дамаза, а після погіршення погодних умов – у залі Павла VI у Ватикані.

Comments are closed.