У РПЦ вважають, що те, що “Росія вже кілька років перебуває під санкціями, не може сприяти зростанню доходів населення”. Про це заявив голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ митрополит Волоколамський Іларіон на телеканалі “Росія 24”, йдеться на сайті РПЦ.

На запитання ведучої про падіння реальних доходів росіян та чи буде про це мова в щорічному посланні президента Путіна, Іларіон наголосив, що в населення є певні очікування щодо держави.

“Вони стосуються, перш за все, соціальної справедливості: на тлі падіння доходів населення потрібна допомога з боку держави, особливо малозабезпеченим, пенсіонерам, багатодітним сім’ям – цей комплекс питань, сподіваюся, також знайде відображення і в посланні президента до Федеральних Зборів, і в цілому у внутрішній політиці нашої держави”.

Водночас він звинуватив у зубожінні росіян західні держави, які запровадили санкції.

“Ми не повинні забувати про те, що за самостійність у зовнішній політиці неминуче доводиться розплачуватися якимись втратами у внутрішньому становищі. Те, що Росія вже кілька років перебуває під санкціями, не може сприяти зростанню доходів населення”, – зазначив представник РПЦ.

Comments are closed.