«Наслідуйте тих великих священників, які сміялися з інших, із самих себе, а також зі своїх слабкостей:  почуття гумору — одна з характерних рис святості!» Так сказав Папа Франциск до священників французької спільноти з парафії св.Людовика в Римі, яких прийняв на аудієнції в понеділок, 7 червня, повідомляє Credo.

Папа побажав священникам завжди залишатися пастирями, які «пахнуть вівцями», бути людьми, здатними до життя, сміху та плачу зі своїм людом, і до спілкування з ним.

«Заохочую вас завжди мати широкі горизонти, мріяти про Церкву, повністю віддану служінню, про світ більш братерський і солідарний. І в цьому ви, як герої, можете запропонувати свій творчий внесок. Не бійтеся мати відвагу ризикувати, йти вперед, бо ми все можете з Христом, який дає вам силу (пор. Флп 4,13). Разом із Ним ставати апостолами радості, розвиваючи в собі вдячність у бутті на службі братам і сестрам та Церкві», — підкреслив Папа.

Із радістю, пояснив Франциск, у парі йде почуття гумору. «Священника, який не має почуття гумору, не люблять, йому чогось бракне. Наслідуйте тих великих священників, що сміялися з інших, із самих себе, а також зі своїх слабкостей: почуття гумору — це одна з характерних рис святості».

Comments are closed.