В Елладській Православній Церкві засудили дії ієрархів, які критикують визнання ПЦУ, звинувативши їх у неповазі до церковної влади та розхитуванні єдності Церкви Греції зі Вселенським Патріархатом.

Як повідомляє видання Аgeliaforos.com, синодальний комітет з доктринальних і канонічних питань Елладської Православної Церкви сформулював претензії до двох митрополитів, які виступили з критикою визнання ПЦУ, а також з критикою заходів із боротьби з коронавірусом.

Митрополит Етолійський і Акарнанійській Косма (Папахрістос) і митрополит Кітірській і Антикітірській Серафим (Стергіуліс) звинувачуються в «неповазі до церковної влади, богословських помилках, моральному підбурюванні до непослуху віруючих  щодо держави і пропозицій Церкви з питань здоров’я».

Крім того, члени комітету дійшли висновку, що своїми листами і різко негативною позицією щодо ПЦУ митрополити «розхитують єдність Церкви Греції зі Вселенським Патріархатом в православних питаннях і ставлять під сумнів його канонічні привілеї».

Грецькі ЗМІ повідомляють, що синодальний комітет з доктринальних і канонічних питань Елладської Православної Церкви порушив справу проти зазначених митрополитів.

Comments are closed.