Вселенський Патріарх Варфоломій надіслав теплого вітального листа засновникам BioNTech, науковцям Угуру Шахіну та Озлем Тюреджі, яким Національна рада ордена Святого Апостола Андрія Архонтів Вселенського Патріарха присудила «Премію Афінагора за права людини».

Про це повідомляє orthodoxtimes.com.

Цю премію вони мали отримати разом з Альбертом Бурлою, президентом і генеральним директором Pfizer, і Джорджем Джанкопулосом і Христом Кірацу, президентом і віце-президентом Regeneron Pharmaceutical відповідно, за їхній внесок у лікування коронавірусу шляхом створення відповідних вакцин і ліків.

Однак подружжя вчених з Німеччини не змогли відвідати офіційну церемонію нагородження, яка відбулася в Нью-Йорку 30 жовтня, і отримати її з рук Вселенського Патріарха.

«Хочу привітати вас із новаторськими дослідженнями та ефективним винаходом, який є цінною зброєю в боротьбі з пандемією, що панує в усьому світі», – написав Вселенський Патріарх у своєму листі до двох учених, які родом із Туреччини.

Як повідомляла РП, Вселенський Патріарх Варфоломій, архієпископ Америки Елпідофор і доктор Антоній Ю. Лімберакіс, національний командор ордена Святого Андрія Первозванного вручили нагороду Афінагора за права людини доктору Альберту Бурлі, доктору Угуру Шахіну та доктору Джорджу Янкопулосу.

Нагородження відбулося під час урочистого зібрання Ордену святого апостола Андрія — Архонтів Вселенського Патріархату в Америці.

Comments are closed.