Мама хлопчика Паоло з аутизмом та епілепсією, який 20 жовтня 2021 р. під час загальної аудієнції сів поруч із Папою Франциском, стверджує, що він одужав завдяки молитві Папи.

Про це пише Credo.

Місцем праворуч від Папи тоді поступився під оплески присутніх у залі Павла VI сотень вірних єпископ Леонардо Сапієнца.

Хлопчика особливо зацікавив папський пілеолус. Бажаючи дістати цікаву “шапочку”, він навіть потягнув за руку одного з прелатів. Коли хлопчик нарешті отримав власне цуккетто, то дуже задоволений повернувся з мамою на своє місце.

Цим хлопчиком був 10-річний Паоло Бонавіта. Як повідомляє CBS News, його зустріч з Франциском стала чимось більшим, ніж милою пригодою. Мама хлопчика каже про чудо.

За повідомленням CBS, Паоло приїхав до Рима на обстеження — лікарі підозрювали у нього рак мозку. Хлопчик має аутизм та епілепсію. Медики хотіли виключити рак і розсіяний склероз як можливі причини його недуг.

Коли хлопчик упевнено піднявся сходами на подіум зали Павла VI, Папа назвав його поведінку прикладом Божої свободи. Так він проілюстрував свої роздуми над Посланням св. Павла до галатів.

“Коли я побачила, як Паоло сам іде по сходах, я подумала: “Це неможливо!” Зазвичай йому потрібна чиясь допомога, — розповідає мама хлопчика, Ельза Морра. — Це одна з причин, чому лікарі були майже впевнені, що у нього рак мозку”, — додає жінка.

Папа Франциск особисто привітав Ельзу і пообіцяв молитися за Паоло. “Він узяв мене за руку і сказав: “Для тебе немає неможливого”, — розповідає мама хлопчика. Майже через місяць після цієї події лікарі підтвердили, що у Паоло немає жодних ознак пухлини, а його стан покращується. Ельза пояснює це просто: “Дякую Вам, Святіший Отче, за те, що вимолили чудо!”.

Comments are closed.