16 християнських пасторів в Індії були звинувачені в порушенні миру. Неправдиве звинувачення було висунуто проти пасторів після того, як вони звернулися до місцевої влади, щоб захистити пастора, на якого напав натовп радикальних індуїстських націоналістів.

Про це повідомляє Собор.

Раніше на пастора Чандраканта та його громаду напав натовп із 40 радикальних індуїстських націоналістів, коли вони зібралися на богослужіння в індійському штаті Карнатака. Натовп увірвався в зал для богослужінь, але члени церкви утворили людський бар’єр між пастором Чандракантом і радикалами.

«Це був паркан з людей, інакше вони б мене вбили. Радикали хочуть стерти християнство з цієї території», – говорить пастор.

Через годину на місце прибули поліцейські, які взяли ситуацію під контроль. Проте поліція порушила справу проти пастора Чандраканта за порушення спокою. У день судового слухання 16 пасторів прийшли до місцевої прокуратури для мирних переговорів від імені християнської громади та пастора Чандраканта. Однак, коли вони прибули до місцевої адміністрації, цих 16 пасторів також звинуватили в порушенні спокою.

Comments are closed.