У керівництві Російської Православної Церкви спалахнув секс-скандал. Георгій Сузукі, помічник митрополита Іларіона (Алфєєва), якого росЗМІ називали імовірним наступником Патріарха Кирила, звинуватив свого наставника у домаганнях.

Про це повідомило російське видання Meduza, пише OBOZ.UA.

Зазначається, що 18-річний виходець із російсько-японської сім’ї був помічником (келійником) з 2022 року, коли приїхав у Будапешт на запрошення Іларіона.

Як йдеться у матеріалі, хлопець стверджує, що за кілька тижнів митрополит запропонував йому переїхати до кімнати своєї квартири для допомоги по господарству. Невдовзі Іларіон відвіз Сузукі на свою французьку дачу, де помічник захворів. У якийсь момент Іларіон нібито роздягнув його до білизни і ліг до нього в ліжко, щоб зігріти.

Далі, як пишуть ЗМІ, після повернення з Франції до Угорщини, Іларіон став навідувати Сузукі вечорами, а потім і регулярно з ним спати.

“За словами парубка, безпосередньо до сексуального акту “справа не дійшла”. У вересні 2023 року Сузукі спробував “висловити невдоволення”, але митрополит почав йому погрожувати “проблемами”, – йдеться в матеріалі росЗМІ.

Невдовзі келійник почав записувати розмови з Іларіоном. В одній із них митрополит сказав, що хлопцеві “буде погано”, якщо той вирішить його покинути. Ще на одному записі чутно, як Іларіон заборонив Сузукі надягати піжаму перед сном, щоб “відчувати його шкірою” та “як батько, вкладати”.

У 2024 році хлопець вирішив втекти від наставника назад в Японію. Перед від’їздом він прихопив у домі митрополита гроші та цінності на загальну суму 30 тисяч євро, внаслідок чого у Будапешті на нього відкрили кримінальне провадження.

Сам Іларіон заявив, що звинувачення у домаганні безпідставні, й пообіцяв подати до суду за наклеп.

Цікаво, що у лютому 2018 року митрополит Іларіон, посилаючись на свій пастирський досвід роботи”, стверджував, що церква сприяє “позбавленню” людей від гомосексуальності.

Раніше Алфєєва вважали ймовірним наступником Патріарха Кирила на престолі РПЦ.

Comments are closed.