Прикордонники підрозділу «Фенікс» показали, який нині вигляд має селище Водянське, що входить до складу Добропільської міської громади на Донеччині.

Відео підрозділ опублікував у соцмережах, пише АрміяІнформ.

Колись це було звичайне мирне селище. Сьогодні Водянське на Донеччині — це понівечені оселі, руїни, в яких колись кипіло життя. Чергові докази воєнних злочинів російської армії зафіксували пілоти підрозділу.

Не пошкодували окупанти й православної церкви — Свято-Введенський храм, зведений у селищі 2009 року, сплюндровано, спалено й поруйновано.

«Отакі вони, поборники православ’я — воюють із цивільним населенням та церквами», — нагадав підрозділ «Фенікс».

 

Comments are closed.