На початку травня вірників УПЦ МП запрошують прийняти участь у велопаломництві з Києва до Свято-Успенської Почаївської лаври. Як повідомляє УНІАН з посиланням на “Фома в Україні”, прочани подолають близько 450 км.

Організатор – столична парафія на честь преподобного Феодора Освяченого УПЦ МП. Дорогою до головної святині Західної України учасники велопробігу відвідають монастир на честь мучениці Анастасії Римлянині в Житомирі, Свято-Троїцький Корецький монастир, Свято-Георгіївський храм у Дубно і Кременець.

Велоколону супроводжуватимуть машини дорожньої поліції, техдопомоги та бригада швидкої допомоги.

Як зазначається в помідомленні, внесок за участь у такому заїзді – 800 гривень (проживання і харчування у місцях ночівлі на шляху до Почаєва, доставка велосипедів назад у Київ). Повертатися в столицю учасники велопаломництва мають самостійно.

Вперше подібний велопробіг відбувся в 2016 році. У ньому взяли участь 30 осіб з України та Білорусі, в тому числі члени Всеукраїнської організації інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини». У Почаївську лавру велосипедисти прибудуть до свята Вознесіння Господнього.

Comments are closed.