Сьогодні вночі, 6 квітня, приблизно о 0.30 було скоєно підпал храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері в Голосіївському районі Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на сторінку в Facebook настоятеля протоієрея Дмитра Гарчука.

«Хтось підпалив храм. Дякую від серця пожежникам Голосіївського району. Прости, Господи, паліям, бо не відають, що творять!», – написав священик.

За свідченням настоятеля, пожежу встигли вчасно загасити, що врятувало від великих збитків. Отець Дмитрій просить молитов.

Як зазначають автори публікації, це вже четверта спроба підпалити храми УПЦ МП в Києві у цьому році. У ніч на 26 січня була спроба підпалити двері так званої Десятинної церкви в Києві. В ніч з 9 на 10 березня невідомі за допомогою запальної суміші підпалили храм Преображення Господнього на Оболоні. Церква сильно постраждала. 14 березня невідомі скоїли підпал на території храму на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість», який знаходиться в «Бабиному Яру».

Водночас, видання Релігія в Україні зазначає, що церкву ніхто не підпалював – культова споруда спалахнула від загоряння на території муніципальної академії – сміття, яке потім перейшло і на будівлю храму.

У той же час офіційний сайт УПЦ (МП) під заголовком “У Києві вандали вчинили черговий підпал храму УПЦ” опублікував новину, в якій безапеляційно заявляє про навмисну ​​спробу підпалити церкву. При цьому жодних підтверджуючих даних не наводиться”, – зазначається у матеріалі.

Comments are closed.