Боротися з мафією — живучи Євангелієм та виховуючи молодь — закликав Папа Церкву на Сицилії. Він звернувся до сицилійців у 25‑ту річницю знаменитої проповіді св. Йоана Павла II, в якій той рішуче засудив дії мафії, пише CREDO.

У телеграмі, відправленій від імені Святішого Отця Державним секретарем Святого Престолу, кардиналом П’єтро Пароліном, сказано: «З нагоди 25-річчя візиту св. Йоана Павла II до Агрідженто, коли на закінчення Меси у Валле деї Темплі він виголосив пророчі слова проти мафії та закликав мафіозі до навернення, Святіший Отець Франциск шле своє братерське вітання пастирям і віруючим місцевої Церкви і всієї Сицилії, зібраним на молитві та роздумах, а також закликає їх слідувати шляхом, який проклав блаженний о. Піно Пульїзі і такі, як він, які свідчили про те, що змова зла перемагається щоденною лагідною і мужньою практикою Євангелія, особливо у виховній роботі серед дітей і молоді».

Йоан Павло ІІ відвідав Сицилію через рік після вбивства місцевого прокурора Джованні Фальконе. Під час Меси в Агрідженто 9 травня 1993 року він засудив убивство людей дуже суворими словами, нагадавши, що сам Бог сказав: «Не вбивай». І додав: «Жодна людина, жодне людське об’єднання, жодна мафія не може змінити або розтоптати цей святий закон Бога».

Після чого він голосно вигукнув: «В ім’я Христа розп’ятого і воскреслого, Христа, який є дорогою, правдою і життям, я звертаюся до відповідальних: покайтеся, бо колись прийде суд Божий!»

Comments are closed.