Митрополит Переяслав-Хмельницького і Вишневський УПЦ МП Олександр (Драбинко) заручився підтримкою мирян у справі публічної підтримки автокефалії Української Церкви, повідомляє РІСУ.

Про це у себе на Фейсбуці написав священик Андрій Дудченко.

«Після Служби владика Oleksandr Drabinko звернувся до усього вірного народу Божого, що зібрався в нашому соборі на святкування П’ятидесятниці – народження Церкви Христової – з питанням про підтримку його позиції щодо вилікування рани розколу та об’єднання українського Православ’я в єдину Помісну Церкву, визнану в православному світі», – зазначив о. Андрій.

«Митрополит Олександр спитав парафіян, чи вповноважують вони владику бути голосом своєї пастви та публічно говорити на тему об’єднання і автокефалії Православної Церкви в Україні. Парафіяни єдиним серцем і устами підтримали свого пастиря», – наголосив священик.

Нагадаємо, 25 травня Священний Синод УПЦ МП попередив митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Драбинка), що до нього буде застосовано покарання дисциплінарно-канонічного характеру, якщо він не утримається від публічних виступів.

Учасники Синоду закликали митрополита Олександра «своєю непристойною поведінкою та життям не порочити високий сан єпископа, а також надалі утриматися від будь-яких публічних виступів та висловлювань, що викликають обурення серед єпископату, кліриків та мирян Української Православної Церкви (Московського Патріархату – ред.) і вносять спокусу в серця віруючих».

Раніше митрополит Олександр (Драбинко) у своїй статті, надрукованій у виданні Лівий берег, заявляв про підтримку автокефалії Української Церкви.

Comments are closed.