Глава синодального Відділу із взаємин Церкви з суспільством та ЗМІ Московського Патріархату Володимир Легойда закликав не тиражувати фейкову новину про напад на Києво-Печерську Лавру.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на pravmir.ru.

“Слава Богу, наразі у Лаврі все спокійно. Розумію ваше хвилювання, але повірте, що шкоди від поширення недостовірної інформації набагато більше, ніж користі від того, якщо б вона була правдивою. Запевняю вас, навіть сучасні ЗМІ, з їхніми новими стандартами роботи, менше, ніж за годину повідомлять, якщо, не дай Бог, щось серйозне станеться. Не треба множити неперевірені чутки! З надією на розуміння!”, – написав Володимир Легойда.

Як повідомили в Центрі інформації УПЦ МП, останнім часом надходить багато запитів з-за кордону від православних вірян із проханням уточнити обставини в Києво-Печерській Лаврі. При цьому говорять про те, що “отримують інформацію від знайомих про те, що почався штурм Лаври”.

Раніше намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павел заявив про те, що в обитель надходять погрози про її можливе захоплення 14 жовтня, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Крім того, оливи до полум’я підлив і митрополит Почаївський Володимир, який закликав вірян УПЦ МП  бути готовими захистити Успенську Почаївську Лавру від “внуків Леніна”.

Comments are closed.