Американська дизайнерська студія MSCHF випустила лінійку кросівок на основі Nike Air Max 97 і назвала її “взуття Ісуса”. Кросівки мають розп’яття на шнурках та святу воду в підошві, пише Yahoo.

Як стверджує директор MSCHF Деніель Грінбер, йому було цікаво подивитись, як виглядає “колаборація” з Ісусом. Ціна пари таких кросівок – 1,425 доларів. Партію розкупили просто за хвилини.

Так дизайнери проекту хотіли показати, наскільки абсурдним буває співробітництво деяких компаній. Команда перебирала різні ідеї, в тому числі розглядали варіант зі штучною кров’ю.

Але концепція того, що людна буде буквально “ходити по воді” перемогла. Воду, якою заповнили підошву, привезли з річки Йордан, де згідно з Біблією і хрестився Ісус.

Comments are closed.