Російська Церква в Україні розповсюдила повідомлення про те, що віряни масово виказують підтримку священнику, якого 30 листопада затримали у Запоріжжі з пакунком, де були у великій кількості амфітамін та метиламін.
“Віряни заявили про підтримку ієромонаха запорізького Свято-Андріївського кафедрального собору Іліодора (в миру Євгена Кугатова), затриманого після отримання посилки у відділенні “Нова пошта”, – йдеться у повідомленні Центру інформації Російської Церкви в Україні у Facebook.
Центр інформації запевняє, що прихильники Московського Патріархату в Україні написали у соціальних мережах, що молитимуться “за позбавлення батюшки від залежності”.
На офіційній сторінці Центру інформації РПЦвУ в Instagram користувачі висловлювали думку, що “потрібно не засуджувати ієромонаха, а молитися про нього”.
Також адепти Російської Церкви, переконують у Центрі інформації, не вірять, що ієромонах Свято-Андріївського кафедрального собору Запоріжжя Іліодор, “ад’ютант” митрополита Запорізького Луки РПЦвУ міг розповсюджувати наркотики.
“Я не вірю, що затримали батюшку за наркотики. У нашій країні боротися почали з Богом і його вірними чадами”, – начебто пише одна з шанувальниць батюшки.
Нагадаємо, 30 листопада у Запоріжжі священників РПЦвУ схопили під час отримання пакунку з амфетаміном.
Правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.