Українські правоохоронці не виявили ознак розпалювання релігійної ворожнечі у відеоролику Айдера Муждабаєва.
Про це повідомив проросійський блогер, а віднедавна і політик, Анатолій Шарій, передає Духовний фронт України.
Як з’ясувалося, Шарій отримав відповідь на свою заяву про реєстрацію кримінального правопорушення щодо журналіста-блогера Айдера Муждабаєва, який записав відео “Церква-смерть”, “Церква-зло”. Московські попи довели, що зневажають українців”.
У цьому відео Муждабаєв звинувачує священників РПЦвУ (УПЦ МП) у нехтуванні карантином та поширенні епідемії коронавірусу.
Блогер-українофоб подав до ГПУ заяву проти Муждабаєва за критику РПЦвУ
У відповіді Нацполіції на скаргу Шарія йдеться про те, що правоохоронці не виявили у заявах Муждабаєва ознак розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті, у зв’язку з чим не внесли подію до ЄРДР.
У зв’язку з цим проросійський блогер записав сповнений обурення блог, який розійшовся проросійськими виданнями.
Нагадаємо, на початку епідемії коронавірусу в Україні священники та єпископи РПЦвУ регулярно порушували заходи карантину, а всі повідомлення у ЗМІ про таку діяльність проросійські пропагандисти називали “гоніннями на Церкву”.