У Чернівецькій обласній адміністрації зареєстрували статут релігійної громади села Рингач Новоселицького району.  Про це йдеться у розпорядженні голови, опублікованому на сайті Чернівецької ОДА, повідомляє ІА АСС.

“Зареєструвати Статут релігійної організації “Релігійна громада парафії на честь Вознесіння Господнього Чернівецької єпархії Православної церкви України села Рингач Новоселицького району Чернівецької області”, – йдеться у документі, який підписав голова ОДА Сергій Осачук.

Голосування про перехід від РПЦвУ до ПЦУ відбулося ще у березні 2019 року. Проте більше року нова влада не реєструвала статут релігійної громади.

Мешканці цього села ще у березні минулого року перейшли від Московського Патріархату до Православної Церкви України. Проте процес реєстрації нової релігійної громади затягнувся. А в грудні 2019 року обласна адміністрація відмовила релігійній громаді села Рингач через ніби-то нечітку каліграфію у документах. Тоді у цьому селі почалися протистояння на релігійному грунті. Священник церкви РПЦвУ не допускав вірян ПЦУ до будівлі церкви. Натомість, селяни обіцяли судитися за своє право молитися у своїй Православній Церкві України.

Comments are closed.