Єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні Ян Нємєц помер у лікарні в Ланьцуті (Польща). Про це повідомляє Credo.

Єпископ захворів на коронавірус і потрапив до лікарні в Кам’янці-Подільському. Його стан був важким через супутні захворювання, дихати міг лише за допомогою кисневої маски. Минулого тижня вночі з середи на четвер єпископа перевезли під киснем до лікарні в Ланьцуті. У нього було уражено 85 відсотків легень. І хоча за кілька днів єпископу стало краще, сталася зупинка кровообігу.

Учора єпископ Ян Нємєц надіслав іншому єпископу-помічнику Кам’янець-Подільської дієцезії Радославу Змітровичу останнє повідомлення: «Сила молитви. Під Твою Милість. Благословляю».

Ян Нємєц народився 14 березня 1958 року у Жешуві в Польщі. У 1987 році отримав священницькі свячення у Перемишлі (Польща). З 1993 року працював викладачем Вищої духовної семінарії Кам’янець-Подільської дієцезії (Україна), а в 2001-2006 роках був її ректором. З 2006 року — єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні. Єпископські свячення відбулися 8 грудня 2006 р. у Кам’янці-Подільському.

Comments are closed.