Прикордонники викрили схему переміщення тютюнової контрабанди на Закарпатті. Один із організаторів схеми виявився священнослужителем Московського Патріархату, повідомляє   Державна прикордонна служба України.

Ділки саме готувались до польоту автожиром із сигаретами до сусідньої Румунії. Місце вильоту – на околиці селища Вишково Хустського району на відстані чотирьох кілометрів до кордону.

Зловмисників застала на гарячому спільна міжвідомча група ДПСУ, головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону та ДБР.

Пілотом автожира контрабандистів виявився офіцер ДПСУ. Окрім прикордонника, правоохоронці викрили ще чотирьох чоловіків, можливо причетних до протиправної діяльності, усі вони мешканці Хустського району Закарпатської області. Також встановлено, що один із присутніх на місці події організаторів схеми, який мав характерні ознаки алкогольного сп’яніння, є священнослужителем Московського Патріархату.

Поблизу місця запланованого зльоту правоохоронці виявили 19 ящиків тютюнових виробів, одну вантажівку та три позашляховики.

Comments are closed.