США вимагають від Росії припинити залякувати релігійні громади в окупованому Криму. Про це йдеться у заяві посольства США в Україні.

“Ми глибоко стурбовані тим, що Росія продовжує незаконні обшуки та затримання в Криму. Російська незаконна окупаційна влада повинна припинити залякування релігійних угруповань та примус до військової служби. Росія повинна звільнити всіх українських політв’язнів”, – ідеться в повідомленні.

Уранці 17 лютого в окупованому Росією Криму в будинках кримських татар співробітники ФСБ провели обшуки. Вони відбулися, зокрема, у містах Бахчисарай, Севастополь і Білогірськ. Прокуратура Криму відкрила провадження за фактом обшуків у будинках кримських татар.

Заарештованим інкримінують ст. 205.5 Кримінального кодексу РФ (організація діяльності терористичної організації та участь у діяльності такої організації). Усім затриманим призначили запобіжний захід – два місяці в СІЗО.

Обшуки російських силовиків у кримських татар є черговим воєнним злочином Росії, заявили в представництві президента України в Автономній Республіці Крим.

Comments are closed.