Пантелеймонівський монастир РПЦвУ обгороджує парканом пам’ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Феофанія». Про це повідомляє Курс України з посиланням на допис в Facebook Дмитра Шинкарука, який стверджує, що монастир хоче прибрати до рук шматок заповідника.

«Московські попи захоплюють заповідник «Феофанія»! Пантелеймонівський монастир РПЦвУ обгороджує парканом парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Феофанія».  Це вже не перша спроба п’ятої колони Кремля загарбати собі шматок заповідника, але оскільки попередні рази їм все сходило з рук, то і зараз вони зупинятися не збираються.

Значний відрізок парку вже огородили. Якщо не зупинити цих «господарників», то вони і далі прибиратимуть заповідні землі до рук», – йдеться в дописі.

Як відомо, парк входить до складу природно-заповідного фонду України, який є складовою частиною світової системи природних територій та об’єктів, що перебувають під особливою охороною. Це землі державної установи ДУ «Інститут еволюційної екології НАН України». На території парку розташований Свято-Пантелеймонівський Собор – храм Свято-Пантелеймонівського жіночого монастиря.

 

Comments are closed.