45 тисяч доларів хоче виручити священник РПЦвУ за земельну ділянку площею 5 соток на вулиці Конякіна в Луцьку, де раніше мав намір побудувати церкву.

Оголошення про продаж ділянки, щодо якої розгорівся чималий скандал між власником та мешканцями сусідніх будинків, опублікувало місцеве агентство нерухомості, повідомляють Волинські новини.

Нагадаємо, 5 соток на вулиці Конякіна між будинками №15 та №17 перебувають у приватній власності. Торік місцеві мешканці дізналися, що ділянку викупив священник Волинської єпархії РПЦвУ Іоанн Піпаш, який вирішив збудувати там храм.

Ця ділянка розташована впритул до стін багатоповерхівок. Ще кілька років тому там був дворовий майданчик. Конфлікт між священником та мешканцями багатоповерхівок спалахнув ще торік, щойно стали відомі наміри власника ділянки. Паркан також мав бути демонтований – відповідні наклейки з цією вимогою розмістили працівники муніципальної варти, однак припис ніхто не виконав.

Цієї весни лучани вчергове занепокоїлися: на територію почали звозити щебінь. У міській раді, своєю чергою, повідомили, що жодних дозволів на будівництво церкви на цій території не видавали і видати не зможуть, бо це суперечить містобудівній документації.

Судячи з фото, поданих у оголошенні, ділянка на вулиці Конякіна, яку продають через агентство – саме та, де священник Іоанн Піпаш мав намір збудувати храм. Щоправда, в оголошенні неправильно вказана площа: 0,5 га замість 0,05 га. За вказаним телефоном відповідає ріелторка, яка під час розмови таки уточнила: площа ділянки – 5 соток.

Виручити власник за цю землю хоче 45 тисяч доларів. Продається площа для будівництва торговельних будівель. Саме таким і є цільове призначення цієї ділянки, відповідно до кадастрової карти.

Як повідомляла РП, прибудинкову територію відразу двох луцьких багатоповерхівок перекупив священник РПЦвУ і планує будувати тут церкву. Мешканці зчинили ґвалт.

Comments are closed.