Синод РПЦвУ обрав вікарним єпископом для Горлівської єпархії архімандтрита Паїсія Шинкарьова, який є фігурантом сайту “Миротворець” як пособник терористів.

Як йдеться на сайті РПЦвУ, згідно з рішенням Синоду, клірик Горлівської єпархії архімандрит Паїсій (Шинкарьов) був обраний єпископом Костянтинівським, вікарієм Горлівської єпархії.

До бази “Миротворця” Паїсій потрапив у січні 2018 року. Зазначається, що він – пособник терористів, брав активну участь в заходах терористичної організації ДНР.

Центр “Миротворець” просить правоохоронні органи розглядати публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Також є посилання на матеріали, які свідчать, що Шинкарьов співпрацював з окупаційною адміністрацією, зокрема освячував відділок міліції “ДНР”, брав участь в інших заходах.

У РПЦвУ повідомляють, що архімандрит Паїсій (Шинкарьов Віктор Сергійович) народився 8 січня 1988 року в місті Феодосія Автономної Республіки Крим в сім’ї службовців.

12 червня 2014 року направлений настоятелем Благовіщенського храму міста Горлівка. Після руйнування храму від прямого попадання артилерійського снаряда 7 серпня 2014 року повернувся на пастирське служіння в Богоявленський Собор м. Горлівка. Був пострижений митрополитом Горлівським і Слов’янським Митрофаном в чернецтво з нареченням імені на честь Преподобного Паїсія Афонського (Святогорця).

Comments are closed.