Усі кроки ПЦУ “друзі” з УПЦ МП намагаються викривити, спотворити і осміяти, при цьому вони використовують свої інформаційні смітники. Таку думку висловив декан богословського факультету Львівської православної богословської академії ПЦУ, ієромонах Кипріан Лозинський в ексклюзивному інтерв’ю Релігійній правді.

“Реформи – це те, що не можна вводити радикально, насильно і необдумано. Особливо це стосується ПЦУ. Усі наші кроки (навіть мініатюрні) намагаються викривити, спотворити і осміяти. Маю на увазі “друзів” з Московського Патріархату. Чого тільки вартий СПЖ? Я розумію, що це не офіційний портал УПЦ, але ведуть його офіційні люди. Це стосується й інших інформаційних помийниць”, – зазначає священник.

За його словами, під час гібридної війни різке запровадження реформ може принести більше шкоди, ніж користі.

Водночас він вважає, що добрий священник, який уміє працювати з людьми, будь-які реформи запровадить без проблем.

“Знаю таких прикладів дуже багато. Все ж багато моїх студентів уже парафіяльні священники, вони часто телефонують і радяться, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Ви ж розумієте, що коли приходить молодий священник на парафію, то намагається виправити “помилки” попередника. А це теж своєрідні реформи. Якщо людям доступно все пояснити, то спротиву немає. Це ж стосується реформ на загальноцерковному рівні”, – каже ієромонах.

Comments are closed.