Архієпископ Євстратій Зоря розкрив секрет, як йому вдалося пострункішати на 20 кг. Цим клірик поділився в інтерв’ю Сакену Аймурзаєву, що виходить на YouTube-каналі DetectorUA.

Так, священнослужитель пригадав шкільну задачку про басейн, в який по одній трубі вода вливається, по іншій – виливається.

«Наше тіло – це такий своєрідний басейн. Коли ми споживаємо більше, ніж витрачаємо, тоді наше тіло набирає зайвого. Коли витрачаємо більше, ніж споживаємо, тоді навпаки», – зауважив він.

Владика наголосив, що найперше потрібно відчути відповідальність за власне здоров’я.

«Коли тобі важко піднятися на кілька поверхів, пройти пару кілометрів, коли тобі 30 з чимось років, а ти вже відчуваєш себе знесиленим, це очевидний сигнал того, що щось відбувається не так»,

Після того, як з’явилася мотивація, коли хочеш бути енергійним і здоровим, владика Євстратій пропонує вдатися до двох простих – більше рухатись і менше їсти.

«У першу чергу – ходьба. Багато ходити. Коли є рух – раз – і є обмеження в їжі – два, тоді все досяжне», – наголосив клірик, додавши, що він кожного дня проходив по 3-5 км, а часом і по 10 км.

«Формально я поставив собі мету. Я хотів собі на 40-річчя зробити подарунок, який не зробить ніхто. Я хотів скинути 20 кг, я цього досяг», – відверто зізнався архієпископ Євстратій.

При цьому він зауважив, що не дотримувався якихось спеціалізованих дієт.

«Тільки щоденний рух і обмеження у кількості їжі. Менше їсти – більше рухатись. Як кажуть, сучасна американська дієта – їсти на піввідра менше», – пожартував владика.

Також він порадив фізичну активність як кращий спосіб боротьби зі стресом, аніж його заїдання.

«Коли ви пройдете 3-5 км у швидкому темпі, коли дивитеся на природу, слухаєте приємну музику, це набагато більше принесе задоволення і емоційно розвантажить вас, ніж будь-яка їжа, питво чи розвага», – наголосив архієпископ.

Comments are closed.