У Житомирській області священник з жінкою-поводирем переходили колію просто на зустріч поїзду. Сталося це на переїзді у місті Коростені. Після зіткнення з потягом за життя потерпілих борються медики.

Про це повідомляє ТСН.

Відео зняли пасажири потяга, який збив на переїзді двох стареньких. Попри страшний удар – люди вижили. Чоловік нині у реанімації, а жінка – у відділенні хірургії. Усе сталося на залізничному переході. За словами очевидців, священник з місцевої церкви у супроводі жінки пропустили товарний потяг і попри сигналізацію почали переходити колії. У цей час рухався ще один потяг. Обидвоє і потрапили під його колеса. На залізниці кажуть: їхня працівниця намагалася попередити пішоходів про небезпеку, але марно.

Побачити чи почути попередження у потерпілих шансів не було, кажуть місцеві. 73-річний священник пересувається лише за допомогою жінки-поводиря. Їй 79 і вона має великі проблеми зі слухом. На залізниці своєї провини не бачать. Кажуть, і шлагбауми, і сигналізація на переїзді працюють справно. Але в людей не вистачає терпіння дочекатися, поки перехід відкриють.

Comments are closed.