Учора послідовники УПЦ МП – віряни і священники – заходили до Михайлівського Золотоверхого, ставили свічки і молилися.

Про це сказав предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній у своїй проповіді на літургії в день 1033-річчя Хрещення Руси-України.

Він висловив радість з цього приводу і сказав, що двері Церкви і серця вірян ПЦУ відкриті.

“Маємо Помісну Церкву, але нам належить досягнути повної її єдності. Бо, на жаль, є ті серед православних, які ще не пізнали повноти істини, не дотримуються канонічного порядку, самі себе віддаляють від церковного спілкування, не бажаючи послухати того, що визначене Томосом Вселенського Патріарха. Вчора ми бачили, що їхні очільники зібрали їх начебто для святкування і  молитви, але зібрання це використали, щоби плекати ворожнечу. Зокрема, і проти Вселенського Патріарха – першого серед предстоятелів Православних Церков”, – сказав митрополит Епіфаній.

Він висловив сподівання, що істина визволить православних з УПЦ МП з московських кайданів.

“Але ми віримо, що з Божою допомогою ці наші брати і сестри пізнають істину, й істина визволить їх від кайданів московської омани.

З радістю ми відзначили, як багато послідовників Московського Патріархату – священники і миряни – вчора заходили до Михайлівського монастиря, ставили свічки, молилися. Наші двері церковні та наші серця відкриті для всіх”, – наголосив предстоятель.

Comments are closed.