У РПЦвУ заявили, що візит Вселенського Патріарха до Києва “зіграв проти глави Фанара” і засвідчив, що у нього “мізерна підтримка в Україні”.

Про це заявив керуючий справами РПЦвУ митрополит Антоній Паканич в інтерв’ю російському РИА Новости, йдеться на сайті РПЦвУ.

“Цей візит, крім того, що привніс нових проблем і розділових ліній в українське суспільство, нічим особливим не запам’ятався. Але ж передбачалося, що він стане тріумфом Константинопольського патріархату, який перед усім православним світом продемонструє потужну підтримку українцями рішення глави Фанара про створення “ПЦУ”. На практиці все виявилося інакше”, – заявляє Паканич.

За його спостереженнямти, на  зустріч із Патріархом прийшла “жменька людей” і що паству “активно збирали на захід силами, мабуть, того ж Петра Порошенка”.

“Тому, безумовно, не можна сказати, що приїзд останнього до Києва став значною подією в духовному житті країни. Він, скоріше, був потрібен лише певним політичним силам, та й організації Думенка, для власного, як кажуть у світському середовищі, “піару”, – каже Паканич.

За його словами, “цей візит зіграв багато в чому і проти безпосередньо глави Фанара”.

“…весь православний світ побачив, що за його рішенням легалізувати розкольників з УАПЦ і УПЦ КП не стоїть бажання українського народу, що у такого кроку, в реальності, мізерна підтримка”, – заявив представник РПЦвУ.

Comments are closed.