Захист віруючих і релігійних громад від переслідувань на окупованих українських територіях Криму і Донбасу стала предметом розмови українських релігійних діячів із представником уряду Великої Британії Лордом Амедом.

Зустріч представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з представником Британського уряду відбулася 6 жовтня в приміщенні Посольства Великої Британії в Києві за участі Посла Мелінди Сіммонс, повідомляє ВРЦіРО.

Лорд Амед обіймає посади Державного Міністра (міністр Південної Азії, ООН та Британської Співдружності) та Спеціального представника прем’єр-міністра Великої Британії з питань запобігання сексуальному насильству у конфліктах. У 2018-2019 роках він працював Спеціальним представником прем’єр-міністра Великої Британії з питань свободи віросповідання чи переконань.

Релігійні діячі представили Лорду Амеду позитивні здобутки міжконфесійного діалогу та державно-церковної взаємодії, які стали можливими завдяки діяльності ВРЦіРО.

Учасники зустрічі також обговорили зусилля українських церков і релігійних організацій у сфері просвітництва, спрямованого на запобіганні домашньому насильству та допомоги сім’ям, які переживають кризу у стосунках.

Comments are closed.