Із 23 жовтня на телеканалах групи 1+1 media продовжилася інформаційно-соціальна промо-кампанія “Вакцинуйся. Разом ми сильніші” з лідерами різних релігійних конфесій України.

Зокрема, в ефірі телеканалів з’явилися тематичні відеоролики за участі Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, Муфтія духовного управління мусульман України “Умма” Саїда Ісмагілова, Головного рабина Києва Йонатана Марковича та ректора Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості отця Георгія Коваленка.

Як повідомляє УНІАН, на відео лідери духовенства звертаються до вірян, розповідаючи, чому важливо вакцинуватися від COVID-19 та чому це стало обов’язком №1 для усього цивілізованого світу.

Ролики транслюються на телеканалах за квотою “Соціальна реклама” і є продовженням масштабної кампанії, мета якої – допомогти суспільству зрозуміти важливість вакцинації проти COVID-19 для здобуття колективного імунітету та для здоров’я і добробуту кожного громадянина.

У медіагрупі вважають, що підтримка духовенства на шляху протидії пандемії є вкрай важливою, адже до їхнього слова дослухаються мільйони.

Глава УГКЦ Блаженний Святослав

Муфтій духовного управління мусульман України «Умма» Саїд Ісмагілов

Головний рабин Києва Йонатан Маркович

 Ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості отець Георгій Коваленко

Comments are closed.