У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал – майора Ігоря Момота спорудять храм Православної Церкви України.

Про це повідомляє Прочерк.

21 листопада у день Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних відбулося освячення хреста та закладення капсули на місці будівництва Свято-Михайлівського храму. Чин освячення звершив голова Синодального управління військового духовенства ПЦУ митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. Архіпастирю співслужив настоятель парафії протоієрей Миколай Сакундяк, який несе капеланське служіння у навчальному центрі та капелани Черкаської єпархії.

До святкової події долучились начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба, керівництво Черкаської області та міста, депутати Черкаської обласної ради, представники ветеранських та волонтерських організацій, які є ініціаторами спорудження святині в Оршанці.

Храм святого Архістратига Божого Михаїла має стати священним місцем пам’яті про військовослужбовців Державної прикордонної служби України та всіх воїнів, що поклали своє життя за нашу свободу й суверенітет, а також місцем подяки тим, хто стоїть на сторожі незалежності України.

Під час заходу відбулося доведення наказу Голови Державної прикордонної служби України про присвоєння чергових військових звань (посмертно). Урочисто вручили погони членам сім’ї прапорщика Сергія Єпіфанова та старшого солдата Павла Лазаренка, інформують в Черкаській єпархії ПЦУ.

Comments are closed.