Виконуючий обов’язки генерального секретаря Всесвітньої ради Церков (ВРЦ) oтець Іван Саука від імені церков-учасниць ВРЦ в усьому світі закликав до миру задля народу України.
Про це йдеться на сайті УГКЦ.
«Спостерігаючи за стрімким скочуванням у бік війни, ми закликаємо керуватись не міркуваннями геополітичного протистояння, а усвідомленням того, скільки смертей і страждань неминуче принесе збройний конфлікт дітям, жінкам і чоловікам України», – говорить о. Іоан Саука.
«Ми молимося, щоб серця і думки людей звернулись у бік добра, молимось за деескалацію та діалог замість погроз», – сказав священник.
Божий народ, у тому числі учасники всесвітнього товариства, опиняються по два боки цього протистояння. «Але наш Бог є Богом миру, а не війни та кровопролиття. Незважаючи на те, що розпалювачі війни не бачать шляхів мирного вирішення, ми молимося, щоб їм відкрилися очі і щоб все-таки переміг мир», – сказав він.