Українська Церква повинна порвати з єретиками із РПЦ і ствердити, що чекає і світського Нюрнбергу над Кирилом, і засудження з боку пентархії.

Таку думку висловив богослов, професор Юрій Чорноморець в інтерв’ю Укрінформу.

“Про яку тут єдність з росіянами може йтися, якщо вони підтримали війну проти нас?! Народ будь-якої православної країни, Болгарії, Румунії, Сербії не терпів би таких єпископів, як Моспатріархат. А просто сказав би: зніміть панагії, ми зараз вас навчимо як бути патріотами своєї країни, як бути християнами в такій ситуації. Коять страшні злочини не лише проти України, а проти людяності, проти християнства, ми бачимо живого антихриста і дрібного біса Путіна, бачимо другого антихриста Кирила, які говорять в унісон між собою і підтримують війну. Який з ними може бути канонічний зв’язок?” – зазначає Чорноморець.

За його словами, “навіть якби церква опинилася в повній канонічній ізоляції, треба було б рвати з цими єретиками, з цими злочинцями в рясах і говорити, що ми чекаємо і світського Нюрнбергу над Кірілом, і ми чекаємо засудження з боку пентархії”.

Богослов зазначає, що в Україні досі існує Московський патріархат, оскільки в нас найліберальніше законодавство.

“У нас найліберальніше законодавство. І це велике благословення для церков. До речі, єдина причина, чому у нас досі існує Московський патріархат, це тому, що у нас таке найліберальніше законодавство. А його необхідно було б заборонити рішенням Ради безпеки і оборони. Зібратися, ухвалити рішення про заборону Московського патріархату як релігійної організації”, – заявив він.

Comments are closed.