Ще чотири громади залишили УПЦ МП і перейшли до ПЦУ.

Про це повідомляє РІСУ.

13 червня відбулись збори громади храму свв. Косьми і Дем’яна села Ріпна, де жителі майже одноголосно проголосували за перехід релігійної громади у підпорядкування Православної Церкви України.

“Було гаряче, так як місцевий священник, який поки що не хоче переходити до ПЦУ, заручився підтримкою декількох прихожанок та священика з с. Сарнів, але жителі Ріпни сказали своє рішуче слово!”, — йдеться на фейсбук-сторінці “Діалог з владою Волочиська і не тільки”.

Така ж процедура відбулась і у Свято-Апостольському храмі у м. Волочиськ. “Ця церковна громада разом із своїм настоятелем, отцем Сергієм, який якраз і був ініціатором переходу (дякуємо йому за патріотичну позицію), перейшла в підпорядкування ПЦУ”, — повідомили на сторінці громади.

Православна громада села Омбиш Крутівської ОТГ на Чернігівщині долучилась до Православної Церкви України, — повідомляє 14 червня о. Сергій Чутченко.

Сьогодні громада церкви св. Миколая села Корніївки Броварського району на зборах разом з отцем Василем приєдналася до ПЦУ, — повідомляє Арсен Зінченко.

Comments are closed.