Відомі українські спортсмени відреагували на відео, яке виклав Василь Ломаченко, на якому митрополит УПЦ МП Лонгін говорить, що Україна розпочала війну проти Бога.

Український скелетоніст Владислав Гераскевич назвав Ломеченка “слухняним чортеням”,  повідомляє Чемпіон.

“На відео, яке виставив Василь, Лонгін говорить про те, що українська держава розпочала війну проти бога, проти церкви господньої та проти українського народу. Славетний український спортсмен став слухняним чортеням у руках московського диявола”, – зазначив Гераскевич.

Пост Ломаченка викликав гнівну реакцію українського тенісиста Сергія Стаховського, який зараз на фронті захищає Україну зі зброєю в руках. Тенісист вважає, що час би за боксера взятися спецслужбам.

“Василь Ломаченко… За тобою підвал плаче… Сподівайся на Бога, тому що в Україні тобі буде складно”, — написав Стаховський у Twitter.

Український захисник Аксу Олексій Дитятьєв відреагував на пост боксера Василя Ломаченка. «Ну хто б сумнівався. Тільки Тимощук у боксі», – прокоментував футболіст, пише Український футбол.

Як відомо, боксер Василь Ломаченко, відомий прихожанин Української православної церкви Московського патріархату, 31 грудня опублікував на своїй Instagram-сторінці проповідь архієрея УПЦ МП настоятеля Банченського монастиря на Буковині Лонгина (Михайла Жара), у якій той говорить, що українська влада розпочала війну проти Бога, церкви господньої та українського народу. І що українська влада хоче “коронувати антихриста”. Зокрема, йдеться про обшуки силовиками в церквах УПЦ МП та монастирях, санкції проти частини священнослужителів УПЦ МП через допомогу росіянам у війні.

Настоятель Банченського монастиря на Буковині жорстко пройшовся по “95 кварталу”, назвавши їх “свинячими рилами”, оскільки, за словами о.Лонгіна вони “образили у своїх виступах УПЦ МП і православну віру”.

Comments are closed.