Фото митрополита Лонгина, настоятеля Свято-Вознесенського чоловічого монастиря Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП, з численними синцями на обличчі опублікували на сторінці Банченського монастиря.

Це ж фото розміщене на сторінці Центру інформації УПЦ МП, пише Еспресо.

Подробиці про те, що сталось з митрополитом Лонгином, поки невідомі. На фото, яку опублікували у Банченському монастирі, є підпис “Це є ціна чістоти православної віри”.

“Еспресо.Захід” звернувся по коментар до поліції Чернівецької області. У пресслужбі повідомили, що до поліції з даного приводу звернень чи повідомлень не надходило. Поліцейські перевіряють інформацію поширену у соцмережах.

Як згодом повідомили на сторінці Центру інформації УПЦ МП, неофіційні джерела з Буковинської єпархії стверджують, що владика не втримав рівновагу та впав після операції на серці, оскільки його лікування пов’язане з прийомом препаратів, які мають важкі побічні ефекти. У прямому ефірі у соцмережах клірик Одеської єпархії протоієрей Максиміан Погореловський підтвердив цю інформацію.

Нагадаємо, на початку грудня в УПЦ МП заявляли, що  Лонгина ушпиталили через “проблеми з серцем”.

На останньому судовому засіданні Жар попросив перенести слухання до березня, бо участь у судах, начебто, заважає йому проходити курс хіміотерапії.

Як повідомляла РП, Служба безпеки та Національна поліція викрили настоятеля Свято-Вознесенського чоловічого монастиря Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП на розпалюванні міжрелігійної ворожнечі.

За матеріалами Служби безпеки, фігуранту повідомлено про підозру за ч.1 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Як повідомляла РП, на Буковині священник УПЦ МП допомагав ухилянтам тікати за кордон і влаштував для цього цілу схему.  Ухилянтів збирали на території Вознесенського Банченського чоловічого монастиря, що в колишньому Герцаївському районі. Намісником цього монастиря є впливовий ієрарх УПЦ МП митрополит Лонгин (Жар). А допомагав ухилянтам нібито його помічник.

Comments are closed.