Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній побажав генерал-полковнику Олександру Сирському допомоги Божої у виконанні своїх нових обовʼязків головнокомандувача та висловив вдячність генералу Валерію Залужному за служіння, звитягу і мудрість.

Про це Предстоятель ПЦУ написав на своїй сторінці в Facebook.

“Важкий тягар відповідальності лягає на плечі кожного, хто в час війни з російськими загарбниками покликаний до керівництва українським військом, а особливо – коли йдеться про найвищу військову посаду Головнокомандувача.

Тому від серця хочу побажати генерал-полковнику Олександру Станіславовичу Сирському допомоги Божої у виконанні своїх нових обовʼязків, успіху в праці, перемог над російським агресором. І висловлюю вдячність генералу Валерію Федоровичу Залужному за служіння, звитягу і мудрість. З ними обома добре знайомий, завжди з їхнього боку відчував розуміння та відкритість до співпраці. Адже і Церква, і військо – з українським народом.

Тож наші молитви і наша підтримка – завжди з тими, хто стоїть в обороні української державності, незалежності, свободи! З Богом – до перемоги!” – зазначив Митрополит Епіфаній.

Comments are closed.