У храмі Святого Миколая Чудотворця в Стамбулі Вселенський Патріарх Варфоломій відслужив літургію та панахиду за жертвами війни Росії проти України.

Богослужіння відвідали представники дипломатичного корпусу, української громади Стамбула, друзі України з різних країн, повідомляє власкор Укрінформу.

“Сьогодні ми згадуємо тих, хто віддав своє життя за Україну, переживаємо за тих, хто зараз на фронті, дякуємо нашим друзям, які допомагають нам продовжувати цю боротьбу та вже зараз думаємо над тим, що буде після війни. Попереду в нас тяжка праця, піт, кров та сльози. Але, не сумніваємося, також – наша перемога”, – сказав після богослужіння генконсул України в Стамбулі Роман Недільский.

Дипломат подякував Патріархові Варфоломію за підтримку України та українців.

“У цей день ми не лише згадуємо жертви незліченної кількості українців, але й підтверджуємо свою відданість принципам, за які так багато людей віддали свої життя. Вшановуючи пам’ять жертв війни та гноблення, давайте будемо солідарні, об’єднані у нашій рішучості будувати Україну, в якій такі почесні принципи та права будуть підтримуватися для всіх», – звернувся до присутніх Варфоломій.

Comments are closed.