До резиденції Митрополита Київського і всієї України Епіфанія 21 березня 2024 року завітала делегація з Норвегії: генеральний секретар Ради Церков Норвегії Ергард Германсен, генеральний секретар Норвезького Біблійного товариства Ойвінд Гаралдсайд та директор Біблійної місії Норвезького Біблійного товариства Бернт Грегер Олсен.

У зустрічі з Предстоятелем Православної Церкви України також взяли участь генеральний секретар Українського Біблійного товариства Олександр Бабійчук та заступник генерального секретаря УБТ Анатолій Райчинець, повідомляє пресслужба ПЦУ.

Під час спілкування йшлося про нещодавно представлене видання нового українського перекладу Біблії, робота над яким тривала 27 років і який вийшов у світ за сприяння Норвезького Біблійного товариства.

Також сторони говорили про боротьбу українського народу проти повномасштабної російської агресії, підтримку вимушених переселенців з України у Норвегії та в інших нордичних країнах й продовження співпраці задля поширення Священного Писання.

«Радий вітати вас у нашому духовному центрі, хоч ця ніч і була неспокійною через чергову російську атаку. Ми продовжуємо нашу боротьбу, бо віримо, що Господь з нами. Тож ця страшна війна має завершитися справедливо – перемогою України, адже добро має перемогти зло. Зараз триває Великий піст, під час якого ми по особливому згадуємо, що Господь через страждання, через Голгофу прийшов до воскресіння. І Україна наразі через страждання йде до перемоги, тому ми закликаємо усіх молитися за Україну і продовжувати підтримку нашої держави у цей непростий час», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Гості з Норвегії запевнили Епіфанія у своїх постійних молитвах за Україну та її народ і всебічній підтримці нашої держави.

Comments are closed.