12 травня за новоюліанським календарем свій День тезоіменитства або іменини відзначає Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній.

З цієї нагоди духовенство та вірні ПЦУ вітають свого Предстоятеля.

“Для повноти нашої Церкви – це особливе свято. Адже ми від щирого серця дякуємо, засвідчуємо глибоку повагу і шану, братську любов і довіру такому правдивому Першосвятителю і Архіпастирю як Ви.

Ваше ім’я – Епіфаній – у перекладі з грецької означає «явлення». Ви теж явили і щодня продовжуєте являти усім нам приклад світлого, мудрого, розважливого, неконфліктного, доброго і ревного служіння. Ваш небесний покровитель, святитель Епіфаній Кіпрський, прославився простою вдачею, великою стійкістю у вірі, любові та милосерді до людей. Ви гідно наслідуєте його шлях. Ви, як і Ваш небесний покровитель, теж торуєте шлях миру, об’єднання і правди, докладаєте багато зусиль, аби відстоювати істину, захищати, розбудовувати й утверджувати Церкву Христову.

Прийміть наші спільні молитовні вітання і щирі побажання. Нехай Господь в усьому Вам благодіє, укріплює Ваші духовні й тілесні сили, береже Вашу паству, дарує благодатну допомогу в усіх добрих і справедливих справах.

Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα! Многії і благії літа, Владико!” – йдеться в привітанні.

Comments are closed.