Митрополит Епіфаній під час Першосвятительського візиту до Запорізької єпархії 6 червня 2024 року відвідав Національний заповідник «Хортиця».

Предстоятеля Української Православної Церкви супроводжували керуючий єпархією єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, митрополит Дніпровський і Січеславський Симеон, архієпископом Харківський і Слобожанський Митрофан та священнослужителі єпархії, повідомляє пресслужба ПЦУ.

Митрополит Епіфаній у храмі Покрова Пресвятої Богородиці підніс молитви до Господа за полеглих козаків, гетьманів, захисників і захисниць України.

«Наша Церква – з українським народом. Ми допомагаємо і надихаємо наш народ, наших воїнів на подальшу боротьбу з ворогом, який намагається нас поневолити, знищити. Ця боротьба триває протягом багатьох століть, і ми особливо відчуваємо це тут, на козацькій землі. Відчуваємо, що ми – нащадки славного волелюбного народу, що ми духовно незламні, сильні і тому будемо боротися до нашої перемоги, до встановлення справедливого миру.

Підносячи молитви у цьому храмі Покрова Пресвятої Богородиці на острові Хортиця, ми з подякою згадуємо полеглих козаків, гетьманів, захисників і захисниць України. Вони теж високо цінували свободу, теж боролися за неї, аби передати її нам. Тому і ми цей дорогоцінний дар маємо вберегти, утвердити, примножити та передати нашим наступним поколінням», – наголосив Предстоятель.

Митрополиту Епіфанію провели екскурсію заповідником.

Comments are closed.