Рада українських християнських церков штату Вашингтон оприлюднила звернення до президента Дональда Трампа та інших високопосадовців Сполучених Штатів із закликом сприяти припиненню російського вторгнення та становленню справедливого і довготривалого миру в Україні.

Про це йдеться в листі Ради Церков до президента Дональда Трампа.

Представники Ради Церков зазначають, що саме в Москві першопричина загарбницької війни, яка забрала життя сотень тисяч українських захисників і десятків тисяч цивільних українців, зруйнувала більше 700 церков і релігійних споруд і спричинила гуманітарну катастрофу в центрі Європи.

“Ця війна має чіткі ознаки геноциду українців, який Росія вже вчиняла у 1932–1933 роках, спровокувавши штучний голод (Голодомор) на українських землях. За цих умов саме російське керівництво має зазнавати тиску з боку міжнародної спільноти, адже російські військові злочини і злочин геноциду українців мають бути зупинені силою примусу демократичного Заходу. Сполучені Штати в цьому процесі можуть і здатні відіграти ключову роль завдяки вашому лідерству”, – йдеться в листі.

Вони наголошують, що мільйони невинних українців волають про допомогу до її наймогутнішого союзника – Сполучених Штатів.

“І ми віримо, що американське суспільство має моральний обов’язок і історичну місію, щоб допомогти демократичній Україні вистояти і перемогти – захистити світовий порядок, який базується на міжнародному праві та справедливості! Ми молимося за успіх Ваших миротворчих ініціатив, який принесуть справедливий мир в Україну та весь світ!” – зазначають лідери Церков.

Comments are closed.