Московські й уральські археологи під час розкопок у заповіднику “Херсонес Таврійський” в анексованому Севастополі виявили одне з приміщень стародавнього храму.
За словами керівника експедиції, завідувача відділу “Городище і некрополь” Станіслава Рижова, храм існував від IV століття до н.е. до IV століття н.е. Про це інформує РІСУ з посиланням на Радіо Свобода.
“У перебігу робіт ми виявили одне з приміщень, яке колись, найвірогідніше, належало храму. На північ від храму була площа, де проходили релігійні таїнства, а за цією площею – підсобні приміщення споруди”, – пояснив Рижов.

Херсонес. Окупований Росією Севастополь
За інформацією прес-служби музею-заповідника Херсонес Таврійський, наразі розкоп доступний для огляду відвідувачам музею.
Після анексії Криму Росія взяла під свою юрисдикцію всі об’єкти культурного й історичного значення, розташовані на території півострова. Київ наполягає на приналежності пам’яток українському народу і просить взяти їх під захист ЮНЕСКО.
До списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО входить заповідник “Херсонес Таврійський” у Севастополі. Також кандидатами на внесення до списку є Ханський палац у Бахчисараї, Генуезька фортеця в Судаку, Кримська астрофізична обсерваторія, Мангуп-Кале, Ескі-Кермен і Чуфут-Кале.