У поштових скриньках запорізьких багатоповерхівок з’явився інформаційний бюлетень “Полк Перемоги”, надрукований начебто на честь 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з території України, що її відзначають 28 жовтня.

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на Depo.Запоріжжя.

Матеріалів, присвячених безпосередньо даті, в бюлетені немає, окрім власне вітання.

Частина агітки присвячена критиці декомунізації, де неназвані автори вдаються до відвертих образ на адресу колишнього очільника Інституту Національної пам’яті Володимира В’ятровича.

Ціла шпальта віддана для заяв на підтримку імплементації “формули Штайнмайєра”. Підтримують її доволі одіозні особистості, широко відомі запоріжцям проросійськими поглядами. Серед них – митрополит Запорізької єпархії РПЦвУ Лука, “кримнашист” – запорізький підприємець Дмитро Зусманович, організатор ходіння в Запоріжжі “безсмертних полків” Андрій Іванов, комуніст Олексій Бабурін.

Бюлетень, який розкидають запорізькими під’їздами, згідно з вихідними даними, надрукований тиражем 50 тисяч примірників.

Нагадаємо, митрополит Запорізький Лука й раніше висловлювався на підтримку імплементації “формули Штайнмайєра”. За його словами, Зеленський робить все можливе, аби припинити кровопролиття, але цьому чинять спротив ті, хто на війні заробляє.

Comments are closed.