У країнах Азії, де більшість становлять буддисти, посилюється атихристиянський остракізм і все частіше доходить до відкритого переслідування.

Про це інформує міжнародна організація Open Doors, що займається моніторингом ситуації переслідувань християн по всьому світу, повідомляє Католицький оглядач.

Йдеться про те, що в таких країнах як Лаос, М’янма і Шрі-Ланка, християнам жити щоразу важче.

Найпопулярнішим закидом є звинувачення християн в тому, що вони ламають суспільну гармонію і нищать культуру цієї країни. В результаті, із сіл, де проживають в більшості буддисти, виганяють цілі християнські сім’ї, щоб вони не дратували їхніх божків. У країнах, де посилюється буддистський націоналізм, християн вважають руйнівниками народної ідентичності і культури.

Усе це серйозно відбивається на їхньому щоденному житті, їх маргіналізують та виключають із місцевого суспільства. Дискримінаційний остракізм проявляється також в тому, що буддисти не хочуть купувати в християн вугілля чи дрова на розпал.

“Якщо ми не продамо цих продуктів, то не матимемо коштів, щоб купити рис і утримати свої сім’ї”, – розповів християнин з М’янми. Він також пояснив, що в особливо важкому становищі є особи, які навернулись з буддизму в християнство. “Влада їх арештовує і залякує, власні сім’ї їх виганяють, а батьки відрікаються від власних дітей, котрі перейшли в християнство”, – додав він.

Comments are closed.